محل تبلیغات شما
نمیدونم مامان بابام حساب کتاب کردن یا همیجوری شانسی من تو این روز بدنیا اومدم اونم چه رووووووووووزی روز ملی خلیج فارس

یعنی خدایش برنامه ریزی رو دارید

ولی خدایش هم از روز تولدم خوشم میاد هم از ماه اردیبهشت

واقعا از خدا ممنونم که منو تو همچین ماه زیبایی آفریده تازه از اون ورم یعنی سال قمری تو ماه شعبان بدنیا اومدم دقیقا 12شعبانامسالم نصفی از اردیبهشت  تو شعبان بود 

میبینیالکی الکی 33 سالم شده هااااااا باورم نمیشه وقتی بچه بودم سن 30 بنظرم خیلی بزرگ بود فکر میکردم به این سن برسم شوهر دارم بچه دارم اما 33 سالم شده ودریغ از یه دونه شوهر ،حالا بچه که پیشکش 

من امسالم رو یجورایی متفاوت شروع کردم امیدوارم تا آخر سال کلی اتفاقات قشنگ و باحال واسم بیوفته .واااااااای چه شود

الان ساعت تقریبا فکر کنم 5 صبحه خوابم نمیبره. الان صدای خروس میشنوم صدای جیک جیک پرندگان .یه لحظه حس کردم تو روستام خیلی حس قشنگی بهم دست داده یه هوای خنک عالی هم هست که نگو

به به صدای هواپیما هم داره میاد که معلومه خیلی رو هواست .ایشالا بسلامتی به مقصدش برسه

تا الان سه نفر از دوستام تولدم رو بمن تبریک گفتن. یکیشون بدجوری اشک از چشمام درآورد که تا همین الان داشتم گریه میکردم حتی همین الانم یادم میاد گریه م میگیره

ماجرا از این قرار بود یکی از دوستای مشترک منو خواهرم تو اینستاگرام عکس منو میزاره و تولدم رو تبریک میگه خواهرم عکسمو دید بهم نشون داد گفت ببین رویا واست چی گذاشته  ،مگه تولدته ؟آخی تولدت بوده ،کی بوده ،گفتم امروزه.تا اینو گفتم مامانم شنید زد زیر گریه منم همزمان گریه ام گرفت .نتونستم جلوی خودمو بگیرم دلیل گریه مامانمو نفهمیدم چی بود شاید چون دیده حسابی ترشی انداختم گریه اش گرفته  یااینکه یه لحظه دلش سوخت که چرا تولدم یادش نبوده نمیدونم واقعا حالا صبح ازش میپرسم

امسال نمیدونم روز تولدم چیکار کنم ؟؟ یه بار میگم یه نهال بکارم  تا حالا که نکاشتم یا برم یه استخر  توپی با سونا و جکوزی به به یا برم تک و تنهایی یه کافه یا اصلا برم واسه خودم یه هدیه بخرم مثلا یه موبایل.نمیدونم!!!!!!! 

شایدم همه ی این کارها رو باهم انجام دادم  خدا میدونه.

خدایاااااااااااا شکرت شکرت شکرت

که منو آفریدی

بمن زندگی بخشیدی

بمن زندگی کردن رو آموختی

،بمن بهترین پدرو مادر دنیا رو دادی

بهترین خواهرو برادرای دنیا رو دادی

. دوستای خوبی دادی که تو این اوضاع وشرایط به فکرم بودن که تولدم رو تبریک بگن واقعا ممنونم ازشون.

خدایا هر چقدرم ازت تشکر کنم بازم کمه .بخاطر همه چی ازت ممنونم

خدا جونم خیلی زیاد دوستت دارم 

در جستجوی افسانه ی شخصی

بلاگفا دلتنگت بودم

اردیبهشت عزیزم....

رو ,یه ,تو ,تولدم ,روز ,خیلی ,تولدم رو ,یه لحظه ,روز تولدم ,رو تبریک ,که منو

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها