محل تبلیغات شما
چند سال پیش وقتی که از سن بلوغم گذشته بود و به رشد کامل رسیده بودم ،نگاه تو آینه میکردم هیچ چیز زیبایی نمیدیدم به خودم میگفتم این چه دماغیه  این چه دهنیه ،چرا چشمام این رنگیه چرا هیکلم اینجوریه ،خلاصه هر چی عیب و ایراد بود از خودم میگرفتم.بزرگتر که شدم سعی میکردم با آرایش کردن خومو زیبا کنم اما نمیدونستم که با آرایش زیاد ،دارم خودمو زشت تر میکنم و از خود واقعیم دورتر میشم.

تا اینکه بزرگ و بزرگتر شدم و فهمیدم که آدم اول باید درونش رو زیبا کنه وقتی درونت زیبا باشه خودبه خود ظاهر بیرونیتم زیبا میشه،برای زیبا شدن درون اول باید خودمون رو همینجوری که هستیم دوست داشته باشیم،دقیقا همینجوری که هستیم.

وقتی خودمون رو دوست داشته باشیم به خودمون احترام بزاریم ،بقیه هم کم کم ما رو همینجوری که هستیم دوستمون دارن ،تو این دنیا هیچی باارزش تر از خودمون نیست.وقتی ما خودمون رو قبول نداشته باشیم چطور از دیگران انتظار داشته باشیم که مارو قبول داشته باشن،

اولش ذهن خیلی مقاومت میکنه که من آخه چیه تو رو دوست داشته باشم.،ولی اگه هر روز به نکات مثبت خودمون به خوبی های خودمون توجه کنیم کم کم ذهن از رو میره یه کار به ظاهر خیلی آسون ولی در عین حال چالشی اینه که هر روز جلوی آینه به خودمون بگیم من دوست داشتنیم من ارزشمندم.همین میدونم خنده داره،اون قسمت از  ذهنمون میگه برو بابا آخه کجات دوست داشتنیه ،تو چرا باید ارزشمند باشی و ازاین حرفا. ولی ما نباید کم بیاریم باید مقابله کنیم.

وقتی این کارو هرروز انجام بدیم ناخودآگاه متوجه میشیم که واقعا ارزشمندم،اونوقت برای خودت ارزش بیشتری قائل میشی با هر کسی دوست نمیشی ،اجازه نمیدی هیچ کسی ناراحتت کنه،از همه مهمتر خودت رو همینجوری که هستی میپذیری دیگه نمیخوای بری دماغت رو عمل کنی ،نمیدونم لبت رو باد کنی  یا گونه بزاری یا کلی آرایش کنی تا از نظر دیگران زیبا به نظر بیای ،نه اول خودت رو از درون زیبا کن برای خودت ارزش قائل شو اونوقت ببین دنیای اطرافت به طرز شگفت انگیزی چی میشه. من امتحان کردم راست راسته 

در جستجوی افسانه ی شخصی

بلاگفا دلتنگت بودم

اردیبهشت عزیزم....

رو ,خودمون ,دوست ,زیبا ,داشته ,کم ,دوست داشته ,همینجوری که ,که هستیم ,خودت رو ,رو دوست

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ای کاش کلاغه برسه به خونش !!!!!